Kućište, 25.04.2012. – Danas je Kazimir Opačak (HSP) preuzeo dužnost glavara mjesta od Anta Katića (Nezavisna lista) nakon što je Katić dvije godine obnašao tu dužnost, a prema dogovoru koji su imali prilikom konstituiranja MO Kućišta. Katić je ostavku dao i na članstvo u MO zbog kako kaže nesudjelovanja članova mjesnog odbora u radu istog, te radi uskračivanja sredstava od strane Općine i TZ Kućištu, iako je ovo mjesto po [ Read More ]









